Porsche Simracing Summit 2018 - do wygrania w sumie 30 tysięcy €

Odrobinę przespałem tę wiadomość, ale jeszcze nie wszystko stracone (dla was). Porsche i iRacing wspólnie zorganizowali turniej, w którym można wygrać wycieczkę do fabryki Porsche w Leipzig w Niemczech i gotówkę; łączna pula to 30 tysięcy €. Zasady są dość proste, setup auta jest zamknięty, a nagroda interesująca.

Żeby zakwalifikować się na wyjazd do Leipzig trzeba wykręcić najlepszy czas, wybieranych jest 30 najszybszych zawodników, z dwóch Time Attack (15 w każdym). Niestety pierwszy z nich już się zakończył, pozostaje więc drugi termin, który startuje jutro i kończy się 9 grudnia o 23:59 GMT.

Narody

Dla tych, którzy się zakwalifikują zostaną przekazane środki na dotarcie na miejsce, od 200 do 900 Euro, plus hotel i transport na miejscu - brawo dla Porsche za organizację. Natomiast nagrody główne to:

  • Pierwsze miejsce: 15.000 € (7.500 € na osobę)
  • Drugie miejsce: 10.000 € (5.000 € na osobę)
  • Trzecie miejsce: 5.000 € (2.500 € na osobę)

W fabryce Porsche odbędą się trzy konkurencje, a zawodnicy zostaną podzieleni na dwuosobowe zespoły, szczegóły możecie przeczytać tutaj.

Jak zagrać

Aby zakwalifikować się trzeba uruchomić iRacing przez "Beta UI" (u góry ekranu). Następnie wybrać „Time Attacks” i później odpowiedni konkurs Time Attack. iRacing będzie automatycznie śledził czas, a 15 najlepszych z rywalizacji wygra zaproszenia do Niemiec. Ja niestety mam rozłożony kokpit i nie mogę wystartować, ale liczę, że wam się uda ;)


Przeczytaj jeszcze: